Cenami ohodnocený servis

InPost je mezinárodní síť poskytující služby postavené na automatických poštovních terminálech. Získali jsme již 3 významná mezinárodní ocenění v kategoriích růst, inovace a ecommerce, včetně:

Ceny za nejlepší design od Polského institutu průmyslového designu
Innovatica Award for Innovation 2011

InPost je proslulý svou neortodoxní strategií odstraňující frustrující prvky z tradičních způsobů doručení. Mezinárodní síť našich automatických poštovních terminálů je dostupná po 24 hodin, 7 dní v týdnu. Prostřednictvím InPost lze odeslat nebo si nechat doručit zásilku o rozměrech až 41 cm x 38 cm x 65 cm a hmotnosti 30 kg.

InPost nabízí službu vyhledávanou a oceňovanou zákazníky. Celých 99 % našich zákazníků, kteří si vyzkoušeli naše služby, se k nám plánuje vrátit. A 97 % našich zákazníků je ochotno naše služby doporučit svým přátelům. Jednoduchost a pohodlí jsou nejdůležitější faktory, se kterými pracujeme při uvádění našich služeb na trh.

Dnes nabízíme své služby ve 12 zemích od Austrálie po Chile. Jsme automatickou volbou pro jednotlivce a společnosti hledající spolehlivý, jednoduchý a pohodlný servis za příjemnou cenu. Naše plány zahrnují rozmístění 16.000 poštovních terminálů napříč Evropou.

Poštomaty InPost jsou instalovány do frekventovaných obchodních center, křižovatek veřejné dopravy a benzínových stanic napříč celou republikou.

Proč si zvolit InPost?
  • jsme dostupní 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • poskytujeme servis bez front a v době, kdy chceš Ty
  • nabízíme pohodlný a bezpečný způsob placení
  • naše služby můžete používat bez občanky